Kontakta oss

Har du frågor om våra tjänster? Tveka inte att kontakta oss, vi hjälper dig gärna.

Kontakta din vårdcentral här:
ArvikaBorlängeFalun – GotlandMariestad
SträngnäsTöcksfors – VetlandaVärnamoVäxjö

Arvika – Kajs-Marie Karlsson – Verksamhetschef – kajs-marie.karlsson@unicare.nu
Borlänge – Christin Elofsson-Arons – Verksamhetschef – christin.elofsson.arons@unicare.nu
Falun – Maria Nyberg – Verksamhetschef – maria.nyberg@unicare.nu
Gotland – Viktoria Storm – Verksamhetschef – viktoria.storm@unicare.nu
Mariestad – Therèse Kvarnström – T.f Verksamhetschef – therese.kvarnstrom@unicare.nu
Strängnäs – Eva Landegren – Verksamhetschef – eva.landegren@unicare.nu
Töcksfors – Gertrud Berglund – Verksamhetschef – gertrud.berglund@unicare.nu
Vetlanda – Ingvor Andersson – Verksamhetschef – ingvor.andersson@unicare.nu
Värnamo – Carina Sandberg – Verksamhetschef – carina.sandberg@unicare.nu
Växjö – Annica Gavaller – Verksamhetschef – annica.gavaller@unicare.nu

Vårt huvudkontor finns i Lidköping.

Postadress Huvudkontor
Fabriksgatan 4
531 30 Lidköping

VD – Johan Sunnemark – johan.sunnemark@unicare.nu
Ekonomichef – Maria Berghem – maria.berghem@unicare.nu
Verksamhetsutvecklare – Malin Nymann – malin.nymann@unicare.nu
Ekonom – Therese Jonsson – therese.jonsson@unicare.nu
Redovisningsekonom – Åsa Flensén – asa.flensen@unicare.nu 
Redovisningsekonom -Tobias Karlsson – tobias.karlsson@unicare.nu
HR- och löneadministratör – Marlene Larsson – marlene.larsson@unicare.nu