Kontakta oss

Har du frågor om våra tjänster? Tveka inte att kontakta oss, vi hjälper dig gärna.

Kontakta din vårdcentral här:
ArvikaBorlängeSkövdeGöteneGotland
MariestadSträngnäsVärnamoVäxjöVetlanda

Borlänge – Christin Elofsson-Arons – Verksamhetschef – Christin.Elofsson.Arons@unicare.nu
Strängnäs – Helene Bennemyr – Verksamhetschef – Helene.Bennemyr@unicare.nu
Arvika – Kaijs-Marie Karlsson – Verksamhetschef – Kajs-Marie.Karlsson@unicare.nu
Gotland – Marcus Ryding – Verksamhetschef – Marcus.Ryding@unicare.nu
Västra Götaland – Annika Pettersson – Verksamhetschef – annika.pettersson@unicare.nu
Vetlanda – Ingvor Andersson – Verksamhetschef – Ingvor.Andersson@unicare.nu
Värnamo – Carina Sandberg – Verksamhetschef – Carina.Sandberg@unicare.nu
Växjö – Annica Gavaller – Verksamhetschef – Annica.Gavaller@unicare.nu

Vårt huvudkontor finns i Götene tillsammans med vår vårdcentral där.

Postadress Huvudkontor
Box 110
533 22 Götene

VD – Anders Olofsson – anders.olofsson@unicare.nu
Ekonomichef – Maria Berghem – maria.berghem@unicare.nu
Verksamhetsutvecklare – Malin Nyman – malin.nyman@unicare.nu
Ekonom – Therese Jonsson – therese.jonsson@unicare.nu
Redovisningsekonom – Åsa Flensén – asa.flensen@unicare.nu
HR- och löneadministratör – Marlene Larsson – marlene.larsson@unicare.nu