Kontakta oss

Har du frågor om våra tjänster? Tveka inte att kontakta oss, vi hjälper dig gärna.

Kontakta din vårdcentral här:
ArvikaBorlängeFalun – Gotland – Götene
Mariestad – Skövde – SträngnäsVetlandaVärnamoVäxjö

Arvika – Kajs-Marie Karlsson – Verksamhetschef – kajs-marie.karlsson@unicare.nu
Borlänge – Christin Elofsson-Arons – Verksamhetschef – christin.elofsson.arons@unicare.nu
Falun – Stina von Post – Verksamhetschef – stina.vonpost@faluvc.se
Gotland – Viktoria Storm – Verksamhetschef – viktoria.storm@unicare.nu
Götene – Anders Olofsson – Tf verksamhetschef – anders.olofsson@unicare.nu
Mariestad – Helene Bennemyr – Tf verksamhetschef – helene.bennemyr@unicare.nu
Strängnäs – Eva Landegren – Verksamhetschef – eva.landegren@unicare.nu
Vetlanda – Ingvor Andersson – Verksamhetschef – ingvor.andersson@unicare.nu
Värnamo – Carina Sandberg – Verksamhetschef – carina.sandberg@unicare.nu
Växjö – Annica Gavaller – Verksamhetschef – annica.gavaller@unicare.nu

Vårt huvudkontor finns i Götene tillsammans med vår vårdcentral där.

Postadress Huvudkontor
Box 110
533 22 Götene

VD – Johan Sunnemark – johan.sunnemark@unicare.nu
Ekonomichef – Maria Berghem – maria.berghem@unicare.nu
Verksamhetsutvecklare – Malin Nymann – malin.nymann@unicare.nu
Ekonom – Therese Jonsson – therese.jonsson@unicare.nu
Redovisningsekonom – Åsa Flensén – asa.flensen@unicare.nu
HR- och löneadministratör – Marlene Larsson – marlene.larsson@unicare.nu